Bude zkrátka probíhat oslava, jak má být a to formou hudby, literatury, divadla, jógy a tance. A co vás čeká? Například přednáška malíře Jana Híska o jeho obrazech. Yvonne Sanchez temperamentně rozvlní prostory Novoměstské radnice a nebude chybět ani přednáška o designu, kterou vás bude provázet irský architekt Michael Rice. Nebude chybět ani móda a to v podobě přehlídky a čtení R. Bacha v podání herce V. Limra doprovázené živou hudbou E. Brabcové.

Pokud dáváte přednost pohybu, pak na vás čekají lekce Bollywood dance s indickým tanečníkem Ómem Sajawelem Sasidharanem a jógový workshop vedený novozélandskou učitelkou Paddy McGrath.

A chcete-li zapojit i své děti, pak v sobotu neodolejte celodennímu programu v podobě tvořivých dílen v prostorách Novoměstské radnice.

Na závěr festivalu čeká všechny brunch ve vegetariánské restauraci Estrella a dětské představení “Anička a letadýlko” ve studiu Ypsilon.

A i milovnice módy si přijdou na své. V Galerry Novesta vás bude očekávat modelka, múza Jakuba Polanky a zakladatelka Prague Fashion Weekendu Oldřiška Křížová, která odhalí svůj pohled na módu ve své přednášce “Odraz nitra v módním stylu”.

Festival zakončí koncert DJ Gadji v prostorách Lucerny. Poté už stačí jen třetí ročník zrekapitulovat a začít připravovat již čtvrtý ročník, který jistě bude opět všemi nadšeně očekáván.

Foto: Archiv firem, Shooting Fashion Stars