Tam lze totiž hledat nápady pro naše sourozence, tatínky i partnery. Nebo se můžeme pouze zastavit na návštěvě u sympatických mladíků a čerpat z jejich stylu inspiraci.

Velice proslavený blog Cup of Couple, vedou dva kluci, kteří dokážou originálně namixovat tzv. business styl se zábavnými a výraznými prvky. Bloggerské duo tvoří fotograf Mike a grafický designér Gabriel, kteří jsou původem z Madridu a prostřednictvím blogu ukazují lidem svůj ojedinělý cit pro styl, ve kterém se skvěle doplňují.

Na blogu Why You Mad?! najdete mladíka jménem Austin Ao-Xiong. Tento newyorský džentlmen, který každým dnem předvádí, jak skvěle dokáže uchopit klasické kousky, doporučuje nejlepší obchody, v březnu se dokonce objevil na obálce taiwanské verze časopisu GQ.

Více barevnosti a obrovskou porci zábavy najdete na blogu brooklynského bloggera Dapper Lou, který pro své čtenáře přináší především fotografie pouličního stylu, kde se zaměřuje především na muže. Elegána hledejte na Put This On. Na tomto blogu radí především mladíkům, kteří ještě nemají s módou velké zkušenosti, srovnává kvalitu s kvantitou, zaměřuje se na vytváření osobního stylu u každého člověka.

Mladší generace jistě ocení blog, jež vede Justin Livingstone, který je ideálním prototypem mladého Newyorčana kombinující klasické a vintage kousky. Jako poslední zmíním dvojici, která by mohla inspirovat nejednoho zájemce o módu. Jmenují se Dustin a Anthony a najdete je na adrese Closet Freaks. Jsou mladí, vypadají skvěle, neustále se usmívají a dokonce na svém blogu radí ženám, jak se oblékat tak, aby přitáhly pánskou pozornost. Ideální kombinace, že?

Foto: Facebook.com