V Praze byl otevřen nový obchod s českými značkami

/ Redakce

Do oken nám bubnuje déšť a většina z nás čeká, co se bude dít a jak moc to ovlivní nás či naše blízké. Ale i proto máme velkou radost, že Praha žije dál a nehledě na problémy se přímo v jejím historickém centru otevřel nový obchod s českými značkami – Czech Labels & Friends.

„Prostor plný krásného oblečení, bot a doplňků, které vznikly výhradně na domácí půdě s láskou a úctou k řemeslu, výrobě a přírodě“. Tak definuje své nové „dítě“ Katarína Král, spolumajitelka Czech Labels & Friends a zároveň polovina tvůrčí dvojice značky PBL Prague.

Nový butik v Železné ulici nabízí tvorbu více než dvaceti českých a slovenských návrhářů. Konkrétně se jedná o Kateřinu Geislerovou, Danu Kleinert, ODIVI, Luciela Taschen, PIKPOKI či 333 fashion studio. Své kolekce zde budou exkluzivně prodávat také Monika Drápalová či Miro Sabo, kteří momentálně prezentovali svoji tvorbu v Paříži.

Přejeme touto formou Czech Labels & Friends klidný začátek fungování a jakmile opadne největší nebezpečí, těšíme se na jeho podrobnější prozkoumání, které vám samozřejmě zprostředkujeme.

Foto: Czech Labels & Friends