Nabídka českých kabelek značky Franco Arazzi se stále rozrůstá o nové modely. Aktuálně je to stylová kolekce chlupatých kabelek, které jsou ideálním doplňkem zimních outfitů. Návrhářky se držely přírodních materiálů kůže a srsti, které získávají od dodavatelů dodržujících etické a ekologické zásady získávání surovin.

Kabelka nosící jméno PICCOLO PAPPO je celokožená bez podšívky v kombinaci hladké kůže s kožešinou z tibetské ovce. Zapínání je na zip. Kabelku lze nosit navlečenou na opasek nebo ji lze připevnit na poutka karabinkami ucho. I nošení přes rameno je možné.

Kabelka PENDOLO je rovněž celokožená bez podšívky z kozí srsti. Zadní strana kabelky je z hladké kůže. Zapínání je na populární a praktickou magnetickou patentku. Uvnitř kabelky je odepínací kožená taštička na zip, karabinka na klíče a kapsa na mobil. Vnitřní taštičku lze nosit také samostatně navlečenou na opasek. Takže koupí tohoto kousku jen “vyděláte”.

Kabelky PENDOLO PAPPO a SACCHETTO PAPPO jsou celokožené bez podšívky v kombinaci hladké kůže a kožešiny tibetské ovce. Zapínání je na magnetickou patentku. Uvnitř obou kabelek je odepínací kožená taštička na zip, karabinka na klíče a kapsa na mobil.

Všechny tyto kabelky se mohou stát tím pravým pro ženy, které hledají opravdu originální kousky a řídí se především vlastním osobitým vkusem.

 

Foto: PR firem