Naše redakce tam rozhodně nebude chybět a ihned poté vám přineseme naše osobní zážitky a podněty. Ke shlédnutí budou autorské kousky, přičemž od každého z nich vytvořila pouze jediný exemplář. Jednotlivé kusy budou dostupné v konfekčních velikostech 38 a 40. Kolekce obsahuje kolem 35 modelů. Na závěr budou předvedeny večerní róby, která Liběna Rochová exkluzivně vytvořila pro šperkařské domy Tiffany&Co. a Roberto Coin.

Ve dnech 27. až 1. prosince (denně 12-20 hodin) následuje v showroomu „Týden s Liběnou Rochovou“ určený širší veřejnosti, v rámci kterého bude možné si v klidu prohlédnout a zakoupit všechny modely prezentované na módní přehlídce. Novinkou pro ty, kteří se nemohou zúčastnit prohlídky během týdne je prewiev pořádané již v neděli 25. listopadu od 12-20 hodin. Pokud jste fanoušky české módní scény, pak byste si tuto významnou událost neměli nechat ujít.

Čeká vás zimní kolekce, která  je vytvořena v základní oděvní formě a byla inspirována zvoleným materiálem. Vychází ze střihu kimona, kdy je podtržena sošnost látky. Střihy, vycházející z tohoto střihového pojetí jsou rozvedeny a upraveny do současného oděvního tvarosloví. Kolekce obsahuje jak kabáty, tak „zapomenuté“ zimní kostýmy, paleta, kožené kostýmy s aplikací kožešin, zimní šaty, overaly, večerní dlouhé sukně, malé večerní, halenky a glamour dlouhé toalety. Barvy oscilují od černé s barevnými akcenty v halenkách přes lomenou bílou, šedou, pink až k odstínům zlaté a stříbrné. Kolekce splňuje jako vždy požadavky ležérního a nadčasového pojetí ve vytříbené oděvní formě s použitím kvalitních látek.

Navíc si budete mít příležitost pokochat se exkluzivními modely, které Liběna Rochová vytvořila pro speciální příležitost ke slavnostnímu otevření proslulého amerického klenotnictví Tiffany & Co. Šaty byly vyhotoveny z luxusních látek double hedvábí v bílé a černé barvě a hedvábného saténu v barvě Tiffany tyrkys blue. Látka byla barvena v Itálii speciálně pro tento výjimečný model. Modely byly představeny spolu se šperky Tiffany &Co. na Tiffany Swinging Night, která nám svou atmosférou připomněla okázalou éru New Yorku 40. let.

Je radost obdivovat skutečný český um.