ODIVI je česká módní značka Ivy Burketové, absolventky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Její začátky sahají do roku 2009. Značka ODIVI se snaží tvořit kolekce kombinující originální design s pohodlnými materiály pro všední i výjimečné dny. V očích návrhářky je žena nespoutanou bytostí, která si jde za svým cílem a ráda nosí neotřelé modely, ve kterých se cítí pohodlně, ale rozhodně nezapadne v davu.

DUBIK je jméno aktuální kolekce od ODIVI. Inspiraci pro ni našla návrhářka Iva Burketová  v kruhu, který představuje začátek i konec, nekonečno i jasný cíl. Značka ODIVI se snaží váš šatník značně oživit a vnést do nudné šedi trocha netradičních kousků. To se rozhodně podaří i s aktuální kolekcí, která je sice strohá na barvy, zato střihově vyniká. Iva pro své modely zvolila ekologické materiály jako směs bio bavlny, bambusu a konopí.

Dalšími charakteristickými prvky celé kolekce je reflexní tisk, který jemně dokresluje linie jednotlivých modelů. Některé modely drží tvar a to za jakéhokoli počasí. Důvodem je použití pěny, která tvar uchovává. Tím se celá kolekce stává velmi originální, avšak stále nositelnou. Pokud si pro svůj styl jeden z těchto modelů zvolíte, rozhodně vystoupíte z řady. Velmi nás baví vrstvení, které snad nikdy nevyjde z módy a pro jeho dokonalost je třeba skutečně mít cit. Kolekci, která zdůrazňuje ženskost, dominují kalhoty s vysokým pasem, jemné bílé šaty, které podtrhuje onen zmiňovaný motiv kruhu. Celková kolekce působí velmi jemným sofistikovaným dojmem.

Pokud vás kolekce nadchla tak jako nás, pak zamiřte do showroomu značky ODIVI na adrese Plzeňská 33, Praha 5, nebo zajděte do butiku Czech Labels&Friends v Železné ulici 12, a nebo rovnou klikněte na www.fleshlabels.cz a nebo www.odivi.cz.

Foto: Le Monika a Jan Grombiřík