Kolekce “Touhy a zážitky” je barevná a veselá, kombinuje na první pohled nekombinovatelné. Její inspirací je touha vyrazit s přáteli na výlet, užít si čas v kavárnách i přírodě. “Vzpomínky na dětství a lenošení na starém babičině gauči na chalupě se mísí s vůní čaje, který jsem si právě uvařila na verandě. Slyším přitom šumění moře a vln. S moji kolekcí to určitě ucítíte jako já – budete plné touhy, touhy po zážitcích a objevování krásy světa.” vypráví nadšeně o kolekci sama autorka MiMi Nguyen Hoang Lan, která nejraději pracuje s hedvábím a sama navrhuje a tvoří ruční výšivky a motivy na svých šatech.

Premiérově byla na přehlídce představena také sedací souprava designéra Marka Poddaného ve stylu La femme MiMi s názvem „Senso by MiMi“. Návrhářka sama navrhla design potahových látek dvou sedacích souprav Senso. Stejné motivy a barevnost, jaké MiMi Lan vybrala na sedací soupravy používá i u kolekcí svých kabelek.

Módní příběh vietnamské návrhářky MiMi, celým jménem MiMi Nguyen Hoang Lan, se v České Republice začal psát skoro před deseti lety. Její značku La femme MiMi si velmi brzy oblíbily všechny milovnice hravé módy s nádechem Asie a MiMi tak mohla otevřít svůj první obchod. Nyní má nejen svůj butik v centru Prahy ve Štěpánské ulici, ale také vlastní e-shop a showroom v Amsterodamu.

Foto: Archiv