A tak pro své šperky stále vymýšlí nové designy. Letošní léto je u její značky Deers ve znamení hned několika limitovaných kolekcí, které se od sebe výrazně liší.

Její jelínci milují pozornost a atmosféru červeného koberce. K příležitosti blížícího se Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vznikla limitovaná edice inspirovaná kultovními českými černobílými filmy DEERS BLACK&WHITE, která, jak už napovídá její název, je jednoduše černobílá, luxusní a především velmi třpytivá.  Tak to měly dámy již za první republiky rády.

Ozdobeny komponenty Swarovski vám tyto originální šperky pomohou na červeném koberci zazářit hned vedle filmových hvězd, ale zároveň zůstanete originální. Každý šperk jelínka je totiž vyroben exkluzivně v jednom kuse a pojmenován podle českých filmových hvězd nebo jejich hrdinů. Uchvátit všechny přihlížející tak může například Kristián, Adina, Modrá hvězda či Noční motýl.

Druhá letní edice s názvem DEERS DELIKATESY je synonymem procházek po kolonádě, posezeních v karlovarských kavárnách a mlsání tradičních oplatek. Jelínci jsou ladění do odstínů béžové, zlaté či hnědé a vyvolají ve vás pocit příjemných chvilek strávených nad kávou. Ať již tedy milujete silné ristretto, pěnové cafe latté nebo osvěžující frappé, jelínek z kolekce Deers Delikatesy vám zkrátka a dobře nesmí chybět.

Do třetice se jelínci pěkně vybarvili a září v duchu letošního neonového trendu. Letní kolekce DEERS NEON vás oslní sytými odstíny žluté, tyrkysové nebo růžové. “Miluju všechno, co se třpytí a co je barevné. S myšlenkou neonových jelínků si pohrávám už dlouho, ale teprve letos se mi podařilo sehnat vhodný materiál. Do neonových odstínů jsme se v ateliéru zamilovali všichni, nejen, že jsou v kurzu, ale především vás neuvěřitelně rozzáří,“ popisuje nadšeně Kamila svoji letní kolekci. “Černobílá edice vznikla pro luxusní pocit jednoduchosti a elegance, která tato kombinace přináší. Pohled na ní uklidňuje a zároveň nechává pootevřené dveře fantazii“, dodává designérka ke své černobílé kolekci.

V redakci Iconiq už jsme letními jelínky ozdobeny a naše stáda se postupně rozrůstají a vzniká nám tak nová módní závislost. A co vy, už máte svého jelínka značky Deers?

Novinky najdete na oficiálních stránkách této značky Deers.cz

Foto: Kamila Písaříková