Na takovéto akci téměř nikdy nechybí čtveřice známých bloggerek vystupující jednotně pod názvem Bloges Robes. Moderátorka Nikol Moravcová, stylistka Kristyna Poliček, herečka Nikol Kouklová a modelka Míša Štoudková si společně  založily módní blog. A i když každá působí v jiné oblasti, jedno mají společné a to právě lásku k módě. Novináři, kteří je sledují, mají rovněž jedno společné, s přesnou pravidelností je rádi kritizují. A proto kritiku tentokrát necháme vážení čtenáři na vás.

BLOGES ROBES

Další významnou českou a zároveň i módní celebritou byla bezesporu Simona Krainová. Simona Krainová je ředitelkou soutěže Czechoslovak TopModel 2013, kterou v listopadu vyhrála mladičká Kateřina Kozlová. Právě Kateřinu na představení nové kolekce ‘Reserved’ Simona označila za svou nástupkyni. Zda to tak i bude, ukáže až čas.

Simona Krainová a Kateřina Kozlová

A kdo další si nenechal ujít novou kolekci Reserved? Například Martina Pártlová, Hana Mašlíková nebo Kamila Nývltová.  Bohužel všechny tyto tři dámy doslova děsily okolí svými outfity. Stylisté asi měli ten den volno.

Foto: Profimedia.cz