Do společnosti si po dlouhé době vyrazil i jeden z nejsledovanějších párů Vojta Dyk a Táňa Vilhelmová. Oba vypadali velice spokojeně a šťastně. Táňa již neskrývá své těhotenské bříško a ani se nesnažila utíkat před fotografy. Ukázkově pózovala v elegantních červených šatičkách, které jejímu stavu slušely.

Další kráskou večera se stala i slovenská herečka Táňa Pauhofová, která se na červeném koberci chovala jako skutečná profesionálka a její outfit lze srovnat se světovou třídou. Její celkový look byl perfektní a to včetně účesu a make-upu. Dlouhá tylová sukně, jemný top, lodičky s otevřenou špičkou a sladěné rty s barvou nehtů je výsledkem skvěle promyšleného osobního stylu.

I další Táňa na červeném koberci zářila. Tentokrát mluvíme o Taťjáně Medvecké. Ta oblékla velice vkusný a noblesní kabátek, který skvěle podtrhnul její ženskou zralost. I zde je celkový vzhled dotažený do konce včetně decentně zvolených šperků. Psaníčko, klasické lodičky co více dodat.

Emma Smetana se pro změnu sáhla po dlouhých šatech, které nijak nevadí, ale působí lehce “levným” dojmem. Přeci jen malá mašlička v pase nepůsobí nijak vábně. Celkový dojem je velice usedlý a to je v případě krásné Emmy velká škoda.

Foto: profimedia.cz; showpix.cz