Ostřílená absolventka několika stáží u francouzských módních domů opět předvedla svůj talent k vytváření elegantních kousků oblečení, jež se pro tentokrát sice chlubily zajímavým vrstvením, přesto si zanechávaly svoji typickou jednoduchost.

Jednotlivé kousky předváděly modelky nesoucí se jako ladné víly s rozcuchanými nízko posazenými culíky a cihlovými či růžovými očními stíny. Jejich ladnou chůzi doplňovala dynamická hudba, která nadzvedávala všechny přítomné ze židlí.

„Esenciálními prvky v mé nové kolekci jsou perfektně střižené vesty a kabátky, které se dají nosit na různé způsoby,“ říká Kateřina. „Stavebními materiály jsou hedvábí, které zpracovávám na pro moji tvorbu typické drapérie, jemná vlna a kůže“.

Kolekce jako taková obsahuje dále kalhoty, vyztužené topy, šaty nebo overaly a barevnou paletu tvoří jemná krémová, šedá, bílá, tmavě modrá či žlutá. Publikum ovšem především ocenilo nápadité detaily, které prochází napříč celou kolekcí. Jedná se především o výrazná ramena, hluboké výstřihy, efektní límečky, šedobílý šachovnicový potisk nebo děrování.

Nejhlasitějšího potlesku se dostalo šatům, které rozhodně vyzdvihnou krásu každé ženy. Jsou jednoduché, zdobené minimem detailů za zachování perfektní propracovanosti. Mnohé z nich upozorňovaly právě na linii ramen, o které jsem se již zmínila. Stejně tak došlo ke zvýraznění oblasti pasu, ať už pomocí peplum střihu, jemným páskem v konstrastní barvě nebo obyčejným pruhem látky.

Foto: Kamila Písaříková