Svou nejnovější tvorbu představí již zkušení zástupci značek PBL PRAGUE, MIRKA HORKA, LaFormela. Obdivovat budete moci i práci výrazných studentek Daniely Peškové, Ely Jediové či Petry Ptáčkové. Večerem vás provede již zkušená moderátorka módních událostí a redaktorka pořadu Modeschau Veronika Ruppert.

Pokud projevíte zájem o koupi některého z modelů, bude vám to dopřáno ihned po ukončení programu. Všechny kolekce budou za přítomnosti autorů vyvezeny do předsálí budovy, kde bude rovněž probíhat fotografický cyklus Kamily Nory Netíkové, která je mimochodem autorkou vizuálu pozívající na tuto výjimečnou červnovou událost.

Celý program zahájí přehlídka aktuální tvorby brněnské studentky Ely Jediové. Poté bude následovat kolekce s názvem The Wood Collection Daniely Peškové. Následovně se představí Petra Ptáčková s kolekcí The Garden S/S 2013. Jako čtvrtá v pořadí vyjde na molo MIRKA HORKA hned s dvěma kolekcemi Žít tebou F/W 2013-14 a Negativ S/S 2013. Všichni budou jistě poté netrpělivě očekávat zcela novou kolekci módního tria LaFormela. Inspirativní večer zakončí PBL Prague s kolekcí S/S 2013.

Pak už budou následovat jen slova chvály, ale jistě i kritiky, která k takové události bezesporu patří. Věříme, že té chvály bude ale znatelně více a i redaktorky Iconiq.cz budou na místě vše pro vás sledovat a to jak z odborného pohledu, tak toho ryze módně “fanatického”. Slibujeme vám následné články a fotogalerie, které těm z vás, kteří se nemohou akce účastnit, přinesou co nepodrobnější informace, osobní zážitky i nadšení.

Takže závěrem několik důležitých informací. Akce se koná 7.6. v Domě umění města Brna, Malinovského náměstí 2. Cena vstupenek je 150 Kč a již nyní si je můžete zakoupit v předprodeji LEPORELO+ designshopu.

Foto: Kamila Nora Netíková