Zatímco loňský ples se konal pod mottem „zlato“, letos organizátoři zvolili „magii“. Inspirací se stal konec světa, který nakonec loni v prosinci díky bohu nenastal a letošní rok se navíc skládá z číslic 0, 1, 2, 3… To už stojí za zmínku.

 

„Jako každý rok, i letos bude náš reprezentační ples otevřen nejširší veřejnosti. Pro účastníky jsme opět připravili velmi pestrý program, a tak se těším, že na Žofíně 5. dubna budu mít čest přivítat co nejvíce obyvatel naší městské části,“ říká starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Program však nebude jen ve vaší režii. Těšit se rozhodně můžete i na krásnou atmosféru Paláce Žofín, magickou Sirael v podání Ivy Kubelkové, taneční kreace topmodelky Pavlíny Němcové, módní přehlídku modelů Emilio Pucci a Oscar de la Renta, kterou pro vás organizuje luxusní butik Obsession v podání finalistek České Miss 2012 a 2013. Těšit se můžete i na řadu vystoupení známých umělců.

Tak pokud ještě nemáte program na dubnový páteční podvečer, zde je nemalá inspirace, jak strávit večer ve dvou v noblesním stylu.

Pavlína[1]

Foto: Archiv firem