Ples Prahy 1 bude nabitý celebritami

/ Redakce

Tento pátek 5. dubna se palác Žofín opět roztančí pod taktovkou starosty Prahy 1.

Zatímco loňský ples se konal pod mottem „zlato“, letos organizátoři zvolili „magii“. Inspirací se stal konec světa, který nakonec loni v prosinci díky bohu nenastal a letošní rok se navíc skládá z číslic 0, 1, 2, 3… To už stojí za zmínku.

 

„Jako každý rok, i letos bude náš reprezentační ples otevřen nejširší veřejnosti. Pro účastníky jsme opět připravili velmi pestrý program, a tak se těším, že na Žofíně 5. dubna budu mít čest přivítat co nejvíce obyvatel naší městské části,“ říká starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Program však nebude jen ve vaší režii. Těšit se rozhodně můžete i na krásnou atmosféru Paláce Žofín, magickou Sirael v podání Ivy Kubelkové, taneční kreace topmodelky Pavlíny Němcové, módní přehlídku modelů Emilio Pucci a Oscar de la Renta, kterou pro vás organizuje luxusní butik Obsession v podání finalistek České Miss 2012 a 2013. Těšit se můžete i na řadu vystoupení známých umělců.

Tak pokud ještě nemáte program na dubnový páteční podvečer, zde je nemalá inspirace, jak strávit večer ve dvou v noblesním stylu.

Pavlína[1]

Foto: Archiv firem

0 Comments

    Leave a Comment