Pro účastníky byl připraven velice bohatý program a starosta Městské části Praha 1 Oldřich Lomecký přivítal jak plesové hosty včetně ambasadorů Itálie a Maroka a také rovněž čerstvě nejkrásnější dívky naší země – finalistky České Miss 2013.

„Na plese by neměli chybět zejména ti, co se tu chtějí bavit, ti kteří vědí, že tento ples je prestižní záležitostí centra metropole, které tu bylo v dobách těžkých i úspěšných a vždycky neslo zářný plamen naší metropole dopředu,“ uvedl mimo jiné ve své uvítací řeči Oldřich Lomecký.

Letošní ples se nesl s odkazem na třináctku v letopočtu označení „magický“, magická byla i účast „hvězd, které se celý večer staraly o skvělou zábavu – Big band Felixe Slováčka, Jiří Korn, Monika Absolonová, Martin Hrdinka, Pavlína Němcová…Tato světoznámá modelka a nyní i herečka připomenula i své taneční umění, které v minulém roce sice velice krátce, ale přesto předvedla na taneční show Star Dance. Rovněž zde zastupovala i svou nadaci Šance Pavlíny Němcové. Petra tento večer oblékla jak taneční šaty, tak rovněž dlouho černou zářivou plesovou róbu, ve které vypadala úchvatně.

Součástí programu byla i módní přehlídka luxusního butiku Obsession, který mimo jiné oblékl i finalistky České Miss do společenských šatů věhlasných značek jako  Emilio Pucci, Temperly London nebo Oscar de la Renta.

Moderátorkou večera byla stále žádaná a krásná Iva Kubelková, která se rovněž předvedla hned ve dvou modelech, které ji velmi slušely. Snad jen účes bych zvolila jiný. Tento přidával Ivě pár let navíc a to je v případě této úspěšné modelky a nyní především herečky velká škoda.

Foto: PR