2. ročník Prague Fashion Night odstartuje v centru Prahy dnes od 17.00 a koná se pod záštitou 1. náměstka primátora hlavního města Prahy Jiřího Vávry a za podpory centrály cestovního ruchu CzechTourism. Hlavním záměrem této nákupní noci je především prezentace módních značek, luxusních butiků, ale i českých módních návrhářů v centru Prahy.

Letošní ročník svou nabídku razantně rozšířil. V loňském roce jste se mohli projít pouze Pařížskou ulicí a butiky předních stálic české módy. Letos si však na své nákupy vyhraďte mnohem více času. Této noci se účastní bezmála 60 luxusních módních značek a butiků v ulicích Pařížská, Široká, Celetná, Dlouhá, Dušní, Havířská, Petrská, Železná, Na Příkopě, Malé a Václavské náměstí. Z českých návrhářek se na vás těší opět Beáta Rajská, Klára Nademlýnská a Tatiana Kovaříková.

10001583_471892832933501_1206833666_n

Další novinkou je i POP-UP Store v La Corte v Petrské ulici 1131/2 na Praze 1. Tento prostor je věnován především mladým módním tvůrcům. Najdete zde exkluzivní výběr módy a doplňků od slovenských návrhářů, mladých českých návrhářů, rovněž Martini bar, Toni & Guy vlasové poradentství a Lexus lounge. Nebudou zde chybět modely z dílny vítěze Dreft Black Card 2013 Lukáše Macháčka, Karolíny Otevřelové či studentů Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. To však není kompletní seznam, proto neváhejte a cestu si do La Corte určitě udělejte.

Petra Němcová

Petra Němcová

A proč byste se této módní akce měli účastnit? Je to příležitost, jak si vychutnat ten skutečný svět módy, kolekce těch nejslavnějších jmen, program, který pro vás butiky i návrháři na tento večer připravili a především užít si svět, který vám je často na hony vzdálen a právě tento večer se mohou i vám plnit vaše sny. Takže hoďte se do gala a užijte si 2. ročník Prague Fashion Night ve velkém stylu a za osobní účasti světové topmodelky Petry Němcové.

Foto: Archiv firem