Jana Minaříková

Tvorbu Jany Minaříkové si užijí všechny ženy náročné na kvalitu a eleganci. Její nejnovější kolekce vychází z pouště, a to jak barevností, tak jemným řasením či ohyby, které mají evokovat písečné duny. Více o Janě Minaříkové si můžete přečíst v našem článku o českých návrhářích na Prague Fashion Night.

Kateřina Geislerová

Kateřina Geislerová je další z českých návrhářek respektujících přání ženskosti chtivých klientek. Tvorbu Kateřiny Geislerové si zamilovaly i Francouzky, showroom by Meliana ji pro příležitost Designblok Premier Fashion Week 2013 a Shooting Fashion Stars do Prahy přivezl přímo z Paříže.  Některé její modely prodává také butik Mona, La Gallery Novesta či nový obchod Czech Labels & Friends. Těšíme se, co si Kateřina Geislerová připraví pro Grace´n´Glamour…

Chercher

Značce Chercher šitou ze skic Adély Laštovkové Stodolové a Evy Suchánkové jsme se již na Iconiq věnovali. Její přehlídku navštívila jedna z našich externích redaktorek, která (nejen) těhotenskou módu od Chercher označila za „pohodlnou, flexibilní a módní“.

Zdeňka Imreczeová

Plná detailů a střihových lahůdek je tvorba návrhářky Zdeňky Imreczeové, stálice českého módního trhu. Absolventka pražské VŠUP a roční stáže v Paříži je snad již dobře známá velkému publiku, ale komu by náhodou unikla, určitě by se s její tvorbou seznámit měl. Tak třeba právě na Grace´n´Glamour!

Lay Sedláková

Stále ještě studentka VŠUP, Lay Sedláková, se zdá být aktivnější než většina jejích spolužáků. Svoji klauzuru inspirovanou trenčkotem prezentovala Francouzům na výstavě MODE.CZ a současně se stala  hostem Grace´n´Glamour označeným jako „nový talent“.

Fiorina Fury

S čerstvou značkou Fiona Fury návrhářky Zdeňky Imreczeové a umělce Petra Foltery se konečně dostáváme také k pánské módě, kterou Grace´n´Glamour rozhodně neopomíjí. Protože Fiona Fury funguje teprve pár týdnů, nevíme zcela přesně, co čekat. Avšak vzhledem k jejím zakladatelům si troufneme říci, že byste Fiona Fury neměli při návštěvě hotelu Thalia minout.

SISTERSCONSPIRACY

Na rozdíl od Fiona Fury, SISTERSCONSPIRACY Alice Klouzkové a Jany Jetelové má už české publikum v paměti uloženo. Kreativní pánská móda, která zůstává na příjemné hranici klasiky a hry, se stejně jako řada dalších českých návrhářů ukáže v Budapešti na Central European Fashion Days. Celou událost maximálně pokryjeme, tím pádem přineseme novinky i právě z dílny SISTERSCONSPIRACY.

Kristína K.

Kristýna Kubištová, zkracující své příjmení na K., nabízí módu mužům i ženám. Pánům slibuje kvalitní a nevšední materiály, padnoucí střihy i zajímavé detaily. Dámám pak šije zejména svatební šaty dle jejich představ. Dle svého webu Kristýna K. ale také mění ženy v pohádkové princezny. To objektivně neposoudíme, raději to necháme na váš vlastní názor, k němuž během návštěvy Grace´n´Glamour nesporně dojdete.

Ukázku tvorby designérů si můžete prohlédnout v naší galerii. V příštím díle představování se zaměříme zejména na šperkaře…

Foto: Archiv značek; Facebook.com