Pětice vítězných modelů budou opět k vidění v luxusní Pařížské ulici a bude sdílet prostor s modely návrhářů zvučných světových jmen jako Victoria Beckham, Lanvin nebo Christian Louboutin. Tato studentská soutěž je letos součástí velkého multimediálního projektu Bohemia“, jehož iniciátorem je muzikant Jiří Burian.Tento projekt je postavený na myšlence prolínání tradice se současnou uměleckou scénu. Zatímco Jan Burian předělává české lidové písně, ateliér Liběny Rochové pracuje na kolekci novodobých krojů pro veřejné představení spojené s tanečním vystoupením a videoprojekcí. Studenti dostali úkol propojit svůj osobitý styl s tím, který najdeme v luxusním butiku SIMPLE.

Velmi si vážím této nabídky spolupráce. Je to jeden z úkolů, který je nezbytný pro další zdárný vývoj studentů. To, že mohou pracovat pro obchod, dle mého názoru nejlepší v Praze, a mohou naslouchat trhu. To, že jsou vedeni k tomu, aby byli absolutně osobití a dělali svůj design a styl, ale zároveň byli flexibilní, aby se uměli přizpůsobit poptávce, dle duše obchodu, dodává k projektu návrhářka Liběna Rochová.

Vítěz bude vyhlášen 3. dubna a získá velice atraktivní cenu, letenku do Paříže, kde v rámci podzimního týdne módy zhlédne přehlídku jedné z prestižních značek zastoupené butikem SIMPLE.


Foto: Archiv firem