Tým profesionálů je opravdu nedílnou součástí každé přehlídky. Iconiq.cz se stal mediálním partnerem Shooting Fashion Stars, a tak jsem měla možnost podívat se i do zákulisí a být při finálních přípravách před začátkem.

A bylo to velmi akční pozdní odpoledne. Na nástupištích to žilo. Lidé procházeli kolem postaveného mola, ale jejich cestu občas zkřížil štendr s oblečením nebo zástup modelek.

Backstage pro modelky a přípravný tým sídlil v salónku u koleje číslo jedna.  Uvnitř to ale s vlaky mělo pramálo společného. Tým make-up artistů z Maybelline a hairstylistů z Redken měl plné ruce práce, aby výsledek byl včas. Modelky a modelové si čekání zpříjemňovali čtením a občas přišel na řadu i spánek.

Modely jednotlivých návrhářů byly zatím přikryty obalem, některé ještě žehlily a upravovaly garderobiérky. Backstage pohodu vystřídala akční generálka, při které se dolaďovala světla, jednotlivé vstupy a i tým kameramanů ze Simac Technik, kteří měli na starosti následný živý přenos, si mohl vyzkoušet zkušební záběry.

Několikahodinové přípravy jsou nedílnou součástí každé módní akce. Jejich atmosféru na letošních Shooting Fashion Stars jsem se snažila zachytit přes celé odpoledne a můžete si ji prohlédnout ve fotogalerii.