Prodejní showroom je od projektu Shooting Fashion Stars stejně neodmyslitelný, jako čtyři vycházející hvězdy návrhářského nebe. Tentokrát ale budou dokonce dva – jeden s českou, druhý s francouzskou módou.

Fashion Stars Showroom najdete ve FIM Gallery. V jejích obrovských prostorách uvidíte například tvorbu návrhářek Zuzany Kubíčkové a Jaroslavy Procházkové či značek Muset a Novesta. Samozřejmostí je také přítomnost prací pro letošní ročník vybraných návrhářů, tedy Moniky Přikrylové, Pavla Berky, Lucie Králové i dua Mirka Horká & Štěpán Růžička.

Kromě oblečení si ve FIM Gallery nezapomeňte všimnout fotografií. Oděvy doplní výstava Tension zachycující práce vybraných návrhářů objektivem Elišky Kyselkové.

Za francouzskou módou se vydejte do La Gallery Novesta. Návrháře k nám přivezla jejich „mecenáška“ Méliana Layati, která naši talentovanou republiku objevila přes českou návrhářku žijící v Paříži Kateřinu Geislerovou.

FIM Gallery je v pátek 12. dubna otevřena od 12 do 20 hodin, o víkendu od 11 do 20 hodin. Najdete ji na adrese Havlíčkova 3.

Francouze si v La Gallery Novesta, sídlící v ulici Elišky Krásnohorské, můžete mezi 10. a 13. dubnem prohlédnout i nakoupit od 11 do 19 hodin.