Již na stříbrnou neděli, tedy 15. prosince, zažije naše hlavní město příval neopakovatelné atmosféry, klidu a inspirace. Piazzeta Národního divadla bude opět hostit prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů a designérů, díky kterým budete moci nakoupit dárky pro radost, úsměv na tváři i na památku.

Od dopoledních hodin až do pozdního večera tak lze na čerstvém vzduchu uskutečnit hon na vtipné punčocháče pro kamarádku, brože pro maminku či porcelán, kterým s jistotou uděláte radost babičce. Kreativní jedince jistě potěší zcela nová nabídka sedacích vaků, skládaných lustrů i dřevěných dárečků. Snášející se sněhové vločky budou ideální výzvou k nákupu nové čepice či klobouku.

Samozřejmostí je také doprovodný program, nebudou chybět melodie známých vánočních koled či odpolední módní přehlídky. Hladová bříška s jistotou uspokojí načinčané dortíky i veganské cupcakes, nezapomene se ani na milovníky různých čajů a oblíbených svařáků. Dyzajn márket také touto cestou podpoří charitativní projekty – občanské sdružení Green Doors, obecně prospěšnou společnost Elpida i domácí hospic Cesta domů.

Foto: PR Dyzajn márket