Hotel Four Seasons Prague hostil 28. května zajímavou událost s názvem Bublinky party, která ovšem nepatřila pouze kvalitnímu proseccu značky Bisol, ale především zde našli útočiště všichni příznivci české módy.

Spodní lobby hotelu se totiž na jeden den proměnilo v otevřený fashion pop-up store s jedinečnými modely třech českých návrhářek – Kateřiny Geislerové, Kláry Nademlýnské a Petry Balvínové, které bylo možné i zakoupit.

Večer, jež by nemohl proběhnout bez zástupu mnoha partnerů, také živé klavírní vystoupení, které tak doplnilo uvolněnou atmosféru a akci dodalo punc jedinečnosti.

 „Neustále hledáme možnosti, jak našim klientům nabídnout nové a zajímavé zážitky. Spolupráce s vyhlášenými českými návrhářkami Kateřinou Geislerovou, Klárou Nademlýnskou a Petrou Balvínovou v rámci speciální módní akce pro nás proto byla výjimečnou příležitostí, kterou jsme bez váhání zorganizovali. Věřím, že i našim hostům nabídlo toto unikátní propojení českých módních talentů originální prožitek,“ řekla Martina Vávrová, Director of Public Relations ve Four Seasons Hotel Prague.

Foto: PR firmy