Pod značkou ALEXMONHART se skrývá další talentovaná česká designérka Alex Monhartová. Její kolekce je specifická svou celo-černou barevností, minimalistickým designem a variabilitou. Z batohu si jednoduše můžete vyrobit psaníčko a ze zavazadla se tak stává univerzální společník na denní pochůzky i večerní společenské akce.
Právě variabilita a neobvyklá kombinace batohoviny s kůží dodává doplňkům jedinečný vzhled.

Kolekce ALEXMONHART

Kolekce ALEXMONHART

Inspirací  je pro mladou designérku přetváření klasických kousků pánského šatníku na moderní minimalistické, funkční a unisex doplňky 21. století. Po redesignu pánských motýlků Cotton&Wool se designérka rozhodla vytvořit kolekci tří typů městských batohů, které představila v rámci svého showroomu „Gentleman Reborn on 15m2″ v rámci akce Prague Design Week. Dva z nich si můžete exkluzivně zakoupit pouze v butiku LEEDA.

Kolekce ALEXMONHART

Kolekce ALEXMONHART

URBANUS je proveden jako stahovací vak a je doplněn o prošívané ochranné pouzdro, které je možno použít samostatně, například jako obal na notebook nebo podložku. PRIMUS je sofistikovaný stahovací vak, vyrobený z batohoviny a kůže, který se dá snadno transformovat na elegantní psaníčko. MAGNUS je o něco rozměrnější a díky polstrovaným zádům a vnitřní přepážce je uzpůsoben pro přenos laptopu a těžších nákladů, dodává designérka Alex Monhartová.

Foto: Archiv firem