Nyní tyto půvabné prostory ožívají v duchu tradic 30. let a týden před Vánoci je představí trio návrhářek a designérek v ojedinělém konceptu CHIC WEEK.

V průběhu tohoto týdne do 21.12. máte možnost se v Dreamhouse potkat se třemi módními osobnostmi, které představí svoji tvorbu a budou osobně přítomné po celou dobu.  Tento koncept navazuje na tradice 30. let, kdy módní kreace návrhářů vznikaly na míru a v úzké spolupráci s klientem.

Eva Brzáková představí v Pařížské ulici kolekci zvanou “Ceteris paribus”, která je tvořena z večerních šatů a pánské kolekce. Každý z návštěvníků má možnost dohodnout si termín osobní konzultace v jejím ateliéru.

Lenka Koháková zpřístupní kolekci stříbrných šperků “Tajemství”, kterou doplňují práce z mědi, bronzu a pozlaceného stříbra. Její tvorba je inspirována sny, pohádkami a bájnými příběhy. Jako originální dárek můžete svým blízkým věnovat kurz výroby šperků.

Tanja Aleksic uzavírá trio návrhářek, které před Vánocemi oživí DREAMHOUSE. Filozofie této malířky a módní návrhářky odkazuje ženám, že “každé z nich, která začne nosit její šaty, se změní život”.

Dreamhouse sídlí v Pařížské ulici 21 na Praze 1.