Celá událost se nesla ve velkém stylu. Nechyběl červený koberec již na chodníku, na kterém každého z více jak 100  hostů osobně vítala majitelka Jana Procházková a marketingová ředitelka Lucie Motlíková. Celým večerem provázela modelka a herečka v jedné osobě Iva Kubelková, která zahájila slavnostní večer proslovy tvůrců konceptu DUSNI3. Poté Jana Procházková promluvila o svém rozhodnutí otevřít nový multibrandový butik. Následovalo představení kreativního ředitele Christopha Billeta, který pochází z Francie a ve světě módy se pohybuje již více jak 20 let. Pro DUSNI3 vybral návrháře i jednotlivé modely.  Na závěr promluvil také Rony Plesl, který patří k nevýznamnějším českým designérům. Rony pro DUSNI3 navrhl světelné instalace, podtrhující celkový vzhled butiku. Jedná se o 5 skleněných světel, které najdete v hlavní části butiku a mají zobrazovat 4 roční období, ten pátý zde však není navíc. Symbolizuje lásku, která je v životě tolik podstatná. Této instalaci však stále ještě ten večer chybělo to hlavní, skleněné červené srdce, které Janě Procházkové sám Rony osobně předal a popřál mnoho spokojených zákazníků. Poté již chybělo jediné, přestřihnout pásku, a tím skutečně otevřít brány luxusu, módy a vytříbeného vkusu. Nůžky si do rukou vzala paní majitelka a rovněž šéfredaktorka módního časopisu Harper’s Bazaar Bára Nesvadbová. Za bouřlivého potlesku byl tento luxus v centru Prahy otevřen a odstartován.

Program však tímto zdaleka nekončil. Následovala decentní módní přehlídka vybraných modelů pocházející přímo z butiku. 8 modelek obléklo modely od Tara Jarmon, Victoria Beckham Jeans, Thierry Lasry,  Pyrenex, Tsumori Chisato, Atelier Mercadal a mnoho dalších. Hosté se tak mohli přesvědčit, že sortiment v DUSNI3 je opravdu pestrý a zákaznice se zde mohou obléknout od hlavy až k patě.

A já jako správná žena jsem okamžitě podlehla a jedny šaty jsem si ještě ten večer s sebou odnesla. Tímto mohu tento unikátní butik jen doporučit, protože já se tam osobně jistě brzy znovu vrátím.

 

Foto: PR firem