Přivítala nás majitelka a ředitelka obchodu paní Jana Procházková a marketingová manažerka Lucie Motlíková. Obě byly velice příjemné a díky jejich osobnímu přístupu jsme si důkladně butik prohlédly a zcela nadchly. Na rozloze 350 m2 se nemusíte bát, že se ztratíte. Butik je přehledný, rozsáhlý, svým designem unikátní a barvou velice přívětivý. Již vitríny vás zcela pohltí a odolat pocitu vejít dovnitř se takřka nelze ubránit.

Multibrandový butik DUSNI3 nabízí zcela nový zážitek z nakupování. Najdete zde širokou škálu módních značek jako například Fiorucci, značka s více než 45letou tradicí otevřela svůj první multibrandový butik již v roce 1967 v Miláně. V roce 2011 značka navázala spolupráci s modelkou Naomi Campbell, která pro Fiorucci navrhla kolekci džínů a triček.

Dále zde najdete kolekce energické japonské návrhářky  Tsumori Chisato, která prošla studiem samotného Issey Miyakeho a pak se rozhodla pro vlastní alternativu. Ta se chlubí bohatým grafickým jazykem, jenž nachází inspiraci v tradičním japonském umění a manga stylu. Specifické jsou také prvky jako vyšívání a řasení. Pestrost Tsumoriných kolekcí je natolik atraktivní, že zláká i vás.

V butiku nechybí ani ikona jménem Jean Paul Knott, který pracoval pro módní dům YSL, Cerruti nebo Krizii. Belgická avantgarda ve své nejjemnější podobě!  Jeho lineární kolekce a smysl pro celek a barevnou kultivovanost v ženě probouzí něžnou sošnost a eleganci. Pokud chcete objevit sílu jednoduchosti a stoickou krásu, pak rozhodně musíte do butiku zavítat. O výjimečnosti Jeana Paula Knotta se už české publikum mohlo přesvědčit při přehlídce ve Španělském sále Pražského hradu, která byla součástí finálového večera Elite Model Look 2012.

Tyto tři značky však nejsou jediné. Najdete zde i ikonické kabelky Lulu Guinness, balerínky Maloles, oslnivé lodičky od Atelier Mercadal, ale i vonné svíčky Astier de Villatte, které voní již u nás v redakci. Já osobně ihned podlehla slunečním brýlím Victorie Beckham, které i ve skutečnosti dostály vkusu jejich stvořitelky božské Victorie.

DUSNI3 není jen o zboží pověšeném na ramínkách a uložených v regálech. Pokud tápete a nejste si jistá, jak co kombinovat a chcete ihned při nakupování získat inspiraci, pak zamiřte rovnou ode dveří pod schody, kde po levé straně najdete inspirativní stěnu, která se každým týdnem mění. Najdete na ni kousky, které k sobě perfektně ladí a kompletně vytváří ucelený outfit, kterým rozhodně okolí ohromíte.

A co zbývá závěrem? Vydejte se samy do ulice Dušní číslo 3 a zažijte to vše na vlastní kůži. Zklamané rozhodně nebudete.

 

Foto: PR firem