K uspořádání svého prvního pop-up shopu si tento butik vybral krásnou neorenesanční budovu Císařských lázní. A tak i mimopražské zákaznice si budou moci do svých šatníků přikoupit stylovou módu francouzské návrhářky Tary Jarmon nebo anglické ikony Vivienne Westwood a to od 18. do 25. srpna.

Pop-up shop nabídne kolekce z letních, ale i podzimních kolekcí oblečení, obuvi, kabelek, šperků a jiných módních doplňků. Lázenští hosté si tak mohou zpestřit svůj pobyt v ozdravných vodách a bahenních koupelích příjemným nakupováním unikátních kousků a odvést si z Karlových Varů i jiné “suvenýry” než jen kamenné růže nebo oplatky.

“Víme, že klientela v Karlových Varech je velmi náročná a umí ocenit vysokou úroveň značek, které DUSNI3 nabízí. Při hledání vhodných prostor padla automaticky volba na Císařské lázně. Budova nás okouzlila nejen svou architekturou, ale i skvělým umístněním. Doufám, že DUSNI3 pop-up shop bude vítaným módním zpestřením pro návštěvníky Karlových Varů i pro jejich stálé obyvatele, kteří náš pražský butik doposud neobjevili,” říká majitelka butiku Jana Procházková.

Pop-up shopy se staly nejen u nás, ale i ve světě fenoménem. Slavné butiky i jako Dior nebo Chanel otevřou své obchody na neobvyklých místech na pár dní či dokonce pouhých hodin. Průkopnicí tohoto typu prodeje se stala japonská avantgardní návrhářka Rei Kawakubo se svou značkou Comme des Garcons.

Pokud máte v době od 18. do 25. srpna cestu do Karlových Varů nebo bydlíte poblíž, nezapomeňte si zapsat do diáře..pop-up shop DUSNI3. Iconiq.cz vám zaručuje, že bude z čeho vybírat, protože například já už mnoho věcí z tohoto butiku ve své skříni mám a nadšenost a touha koupit si něco dalšího mě rozhodně neopustila.

DUSNI3 pop-up shop