Měsíc září je měsícem módy, čehož si jsou plně vědomi nejenom módní značky, ale rovněž i ty, které na první pohled nemají s módou příliš společného. Proto je spojení jmen Canon a DUSNI3 ještě zajímavější díky společnému projektu s názvem Pink Carpet, který potěší všechny milovníky módy.

Otevřete svůj šatník a najděte ten nejlepší outfit, který máte. Neotálejte a využijte zářijového měsíce k tomu, abyste navštívili butik značky DUSNI3, která ve svých barvách přináší nejenom růžový koberec, ale rovněž možnost vyfotit se novým stylovým fotoaparátem Canon EOS 100D white a příležitost vyhrát tuto zrcadlovku přímo k Vám domů.

DUSNI3 interiér

Navštivte foto koutek s růžovým kobercem v barvách značky a soutěžte na Facebooku společnosti DUSNI3 i Canon. Fotka s nejvíce hlasy vyhraje zrcadlovku Canon EOS 100D v bílém provedení, která se díky své lehkosti a kompaktnosti skvěle vejde i do dámské kabelky.

Tento projekt je však časově omezen a to pouze do 30. září 2014, proto je nejvyšší čas vybírat váš jedinečný outfit, který k této příležitosti zvolíte. Inspirovat se můžete v samotném butiku pořádající soutěž, kde najdete módní kombinace osvěžujících mixů známých jmen jako například Vivienne Westwood, Victoria Beckham či Diane von Furstenberg.

Monika Leová

Monika Leová

Fotoaparát Canon, který můžete vyhrát, vás jistě nadchne svou lehkostí a elegantním provedením designu. Má 18megapixelový snímač s hybridním zaostřením druhé generace, velmi jednoduché ovládání a řadu automatických režimů fotografování. Navíc bílá barva na fotoaparátu je velmi stylová a k vašemu outfitu na módní týdny padne jako ulitá.

EOS 100D EF-S 18-55 IS STM WHITE FRT

Foto: Canon; DUSNI3