O uvedení značky Diane von Furstenberg do DUSNI3, jsme vás informovali už na konci listopadu loňského roku. Barevné a nápadité kousky této návrhářky s jistotou vyrovná příchod další novinky v podobně britské progresivní značky Joseph, která vůbec poprvé zamíří na český trh.

Ačkoli značka Joseph u nás není příliš známá, v zahraničí má mnohaletou tradici a díky své originalitě si drží vysokou popularitu. V roce 1984 ji založil Joseph Ettedgui, který se díky svých obchodním schopnostem stal o několik let později jednou z nejvlivnějších osobností módy 20. století.

Díky jeho butikům, které jsou rozmístěny po několika desítkách zemí celého světa, získal svoji slávu například Kenzo Takada či Yohji Yamamoto.

DUSNI3 očekávejte výběr z kolekce jaro/léto 2014, která je inspirovaná symbolem jednoduché elegance – britskou modelkou z 90. let jménem Stella Tennant, která proslula svým androgynním zjevem.

stella

Joseph vsází na perfektní střihy i minimalistický design. To vše kloubí s čistými liniemi, sofistikovaností a základní paletou barev. Černobílé kombinace občas nahradí oranžové, zelené či modré oděvy.

Vybírat můžete z košil, klasicky střižených sak, padnoucích kalhot či topů. Svá očekávání a představu si nezapomeňte porovnat s fotogalerií.

Foto: Facebook, Pinterest