Pavel Brejcha pracuje v zimní kolekci s měkkostí, plochou a torzem oděvu inspirován větou „…přes pole bílé zimou jít…“ se zamýšlel nad pocity, barvou, materiálem i tvarem. Právě tvar jednotlivých modelů se stal nejvýraznějším prvkem této zasněžené kolekce zajímavých střihů. Důraz je kladen především na oblasti krku a ramen, jejichž ostrost směrem k zápěstí a ke kotníkům slábne. Návrhář se omezil pouze na neutrální paletu bílé a šedé, pouze jediným modelem vybočil z řady díky nádhernému modrému odstínu.

ww

„V této sezóně jsem pracoval s dlouhou, celkově zakrytou siluetou. V kontrastu k ní byl prvotním impulzem ke kampani absolutní pocit svobody a samoty v přírodě přikryté sněhem, kde na horizontu stojí žena v dlouhém těžkém kabátu, který se za ní sune jako věčný stín“, komentuje kampaň Pavel Brejcha.

qq

Kampaň ke kolekci ve střízlivé barevnosti bílé a přírodní, ve které Pavel Brejcha pracoval s měkkostí, plochou a torzem oděvu, přináší mimo jiné vlněný kabát s konickým límcem, dlouhou vlněnou úpletovou vestu, svetr a vlněnou sukni a tunikové šaty z bavlněného piké.

ee

Celou kolekci najdete ZDE!

Foto: MBPFW; Bambi Christa