Přehlídkové dny budou hostit pro tento účel speciálně upravené zásobovací garáže obchodního domu Kotva s vjezdem z Rybné ulice. „Progresivní vizuální identita Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku přinese obchodnímu domu Kotva novou módní a tvůrčí energii, kterou v tomto lukrativním místě se silnou historií hodláme v následujících letech rozvíjet, podporovat a kultivovat,“ uvedl za majitele obchodního domu, Pražskou správu nemovitostí,  Jiří Švorc.

kotva

MBPFW v tyto dny odhalil i nový reklamní vizuál, který zdůrazňuje individualitu a sebevědomí. Reklamní kampaň se objeví v srpnu v pražských ulicích (CLV plochy) a tisku. Tváře kampaně jsou tentokrát dvě – stylové rebelky a životní partnerky britská muzikantka Eliot Sumner s modelkou Lucií Von Alten.  Eliot Sumner, která svou první hudební nahrávku vydala v 17 letech, zdědila sílu a rozvážnost po svých rodičích, hudebníkovi Stingovi a uznávané filmové herečce, producentce a režisérce Trudie Stylerové. Německá modelka Lucie Von Alten je na vrcholu své kariéry. Je tváří značky Marc Jacobs a plní stránky předních módních magazínů, jako ELLE či Grazia. Autorem krátkého filmu s podtitulem „Spalující touha“, v němž aktérky představují nový model sportovního vozu CLA, je renomovaný švédský režisér Christian Larson. Michael Bock, marketingový ředitel divize Sport & Lifestyle automobilky Mercedes-Benz, vysvětluje, že kreativní koncept a výběr osobností kampaně symbolizuje nejen rebelskou povahu nového vozu, ale také individualitu a sebevědomí.

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin Spring/Summer 2017

Mercedes-Benz Prague Fashion Week, který patří k mezinárodně silné síti 50 módních platforem pod hlavičkou automobilky, se odehraje ve dnech 1. až 7. září. Na celý týden ožije Praha řadou módních akcí. Kromě jedenácti přehlídkových bloků, které představí dvacítku osobností a značek domácí módy, jsou na programu také například večerní animace v Pařížské ulici, celodenní showroom návrhářů a značek a bohatý doprovodný program včetně filmové předpremiéry, právnické konference pro módní odborníky a množství dočasných instalací a výstav v galeriích a prodejnách s českou módou a designem.

PHOTO-24_opt-1020x444

Nyní je rovněž spuštěn předprodej vstupenek na přehlídkovou část módního týdne. Jedenáct přehlídkových bloků tentokrát naplní 3 dny – sobotu, neděli a pondělí 3. až 5. září. Kompletní sestava návrhářů je již známá. Potvrzena jsou velká esa české módní tvorby jako Martina Špetlová, Jakub Polanka, Klára Nademlýnská či Monika Drápalová. Nebudou chybět ani etablované návrhářky Kateřina Geislerová, Zuzana Kubíčková či Petra Balvínová a značky Chatty, LaFormela nebo Odivi. Prostor na mole ale budou mít i studenti oděvního návrhářství včetně výherců soutěže VAN GRAAF Junior Talent 2016 Daniely Peškové a Filipa Jakaba. Aktuální seznam a profily všech návrhářů najdete již nyní na www.mbpfw.com.

Kateřina Geislerová F/W 2016-17

Kateřina Geislerová F/W 2016-17

Na počátku září nás tedy opět čeká módní maratón, který si hodláme patřičně užít. A co vy?

Foto: Archiv firem