Svět individualit. Jedinečný design. V nové kolekci Absolut Unique bylo vytvořeno téměř čtyři miliony lahví, z nichž každá je jiná. Nenajdete ani dvě, které by byly stejné. Je to jako detektivka-nekonečné množství kombinací. Třicet osm různých barev, jedenapadesát typů kreseb, unikátní číslování každé láhve. I ten nejnáročnější člověk na celém světě si tak najde barevné provedení, které mu bude vyhovovat.

Linka na výrobu ABSOLUT UNIQUE vypadá spíše jako umělecké studio než jako továrna na láhve. Firma změnila dlouhodobě zavedený proces, a tak bylo díky speciální technologii možné vyrobit tolik unikátních obalů, že by na jednoho obyvatele této planety připadlo 13 miliard vzájemně odlišných láhví.

„Všichni naši zákazníci jsou jedineční. Chtěli jsme tedy každému z nich poskytnout láhev, jež je stejně ojedinělá jako oni sami. Zamilovali jsme se do konceptu, který nebylo snadné realizovat. Dlouho jsme dokonce uvažovali, zda je vůbec možné jej uskutečnit. A víte co? Podařilo se.“ Komentuje složitou cestu ABSOLUT UNIQUE od prvního nápadu po konečnou realizaci Jonas Tählin, vicepresident pro celosvětový marketing The Absolut Company.

ABSOLUT UNIQUE se tak může stát prvotřídním překvapením večírku, součástí sbírky nebo osobním dárkem se šťastným číslem. Zářivě bílá etiketa kontrastuje s barevným provedením láhve vaší oblíbené Absolut vodky.

Úspěch Originál ABSOLUT vodky spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice. Díky čtyřfázovému filtračnímu procesu po destilaci vzniká jeden z nejčistších destilátů na světě.

ABSOLUT UNIQUE je další ze série úspěšných limitovaných edicí lahví ABSOLUT, mezi kterými byly například ABSOLUT DISCO, ABSOLUT ROCK či loňská ABSOLUT MODE EDITION.

Spojení vodky ABSOLUT, designu, stylu a módy není žádnou novinkou. Na kreativním zpracování limitovaných edicí této značky se v minulosti podíleli největší módní talenti světa, jakými jsou například Helmut Newton, Tom Ford, Jean Paul Gaultier, Hussein Chalayan, Stella McCartey či Herb Ritts.

Vodka ABSOLUT má za sebou dlouhou historii spolupráce s mnoha zahraničními umělci, v České republice značka spolupracovala letos například se značkou DEERS, která vytvořila limitovanou kolekci šperků ABSOLUT DEERS.