Už máte svůj adventní věnec? Pro ty z vás, kteří stále tápou, kterému by dali přednost, přinášíme inspirativní varianty, které jsou laděné do různých stylů. Každý má totiž jiný vkus i jinak zařízený domov, a proto se pro každého hodí něco jiného.

Pokud dáváte přednost klasice a tradici to i v barevnosti, červená barva spolu se zelenou určitě nezklame. V kombinaci se zlatou se takto ozdobený věnec stává elegantním doplňkem vašeho interiéru. Doladit ho můžete sušeným kořením i ovocem v podobě pomeranče nebo jablka. Skvěle dekorativně také vypadá celé koření například skořice nebo badyán.

Když si libujete v jednoduchosti a moderním stylu, zvolit můžete věnec, který má netradičně hranatý tvar a minimalistický design. I barevně se můžete držet při zemi a doladit věnec jen do kombinace jednoho maximálně dvou odstínů barev. Vhod vám jistě přijdou i hranaté svíčky.

0e687c700a4898fb1a79c5b88c26b85b

Pro odvážné snílky máme naopak inspiraci barevnou, veselou a trochu kýčovitou v podobě barevných ozdob na stromeček, ze kterých je vytvořený celý věnec. Nebojte se zapojit do hry také barevná světýlka, vytvoří neopakovatelnou atmosféru.

Kreativní duše pro změnu určitě ocení věnec z perníku, který má kromě roztomile tradičního designu také tu výhodu, že vám krásně provoní byt. Jen musíte uhlídat členy rodiny, aby vám věnec nesnědli.

Ať už tedy patříte do jakékoliv kategorie, přejeme vám krásný začátek adventního času a také klidné předvánoční období naplněné setkáními s rodinou a přáteli.

Foto: Pinterest.com