Nechte se inspirovat botníky celebrit i vašich konkurentek v oboru “botomanství”a svůj sen si splňte sama. Zjistíte, že řešení je celá škála a kreativitě i finančním možnostem se meze nekladou. Uspořádejte si výstavu, na kterou bude vždy radost pohledět. Rozhodně si vytvořte systém, který má svůj klíč. Je to stejné jak s věšením prádla..spodní prádlo k sobě, utěrky k sobě, košile téměř vedle sebe. Kozačky vždy dejte až dolů a podle jejich výšky zvolte další polici, na kterou si vyskládejte lodičky, o patro výš zase sandálky a nezapomeňte na extra polici pro balerínky či conversky. Výsledek bude poté unikátní a hoden obdivu vaší rodiny i kamarádek, které na kolaudaci rozhodně pozvěte:-).

Pokud nemáte ve vašem bytě či domě prostor pro šatnu, zvolte kreativní formu botníku kdekoli, v předsíni, ložnici nebo klidně i pracovně. Postavte si žebřík vedle postele a boty na něj noblesně zavěste. Pokud máte předsíň či halu, postavte tam kulatý stojan, který často vidíme v obchodech. I v domácím interiéru udělá své. Máte-li volnou stěnu a nevíte co s ní a čím ji vylepšit, zajděte si koupit pár designových tyček, které si nechte na stěnu připevnit. Boty jsou přeci taky umělecká díla, která mají často vyšší hodnotu než obrazy běžně visící v našich domácnostech.

A pokud máte jiná řešení, podělte se s námi o ně a zašlete nám fotografie, které rádi zveřejníme a tím inspirujeme další čtenáře.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Pinterest.com