Najdete zde i největší a hlavní butik britské značky Burberry. Ten právě prošel velkou rekonstrukcí a otevřel zcela v novém.

Větší a lepší než kdy předtím, to je Burberry na čísle 121 Regent Street. Je to největší obchod Burberry na světě. Už to stojí za zvážení, jestli při cestě do Londýna se tam přeci jen nezastavit. Věřte, že se to pro vás stane výjimečným zážitkem. Kreativní ředitel značky Burberry Christopher Bailey plánuje v butiku více než jen prodej svých kolekcí. Hodlá zde pořádat i speciální eventy s živou hudbou, které v každém z nás mají zanechat inspirativní pocit a to nejen z módních kousků, kterých je zde opravdu mnoho k obdivování.

Christopher Bailey a jeho tým udělali velký kus práce. Po změnách v tomto butiku stihli společně vytvořit i unikátní kolekce. Butik má 4 patra a v každém najdete něco, co ve vás to něco zanechá. Nákup v tomto butiku se stane zážitkem na celý život. Alespoň to je přání všech, kteří na tom pracovali. Oblečení si budete moci vyzkoušet před zrcadlem, které se změní v obrazovku. Na ni uvidíte, jak se daný produkt vyráběl a jak vypadá na přehlídkovém mole. Všichni zaměstnanci butiku mají u sebe svůj vlastní iPad, na kterém vám ihned pomohou najít, co si přejete. WIFI je k dispozici v celém butiku i pro vás. Při vstupu do obchodu vás uchvátí velká obrazovka a řečník, který vás srdečně uvítá.

Butik je celý plný různých technologických vymožeností, které patří k dnešní době. Na rekonstrukci pracovali přední řemeslníci v Londýně, ti nejlepší. Skuteční experti pokládali nekonečné metry koberců, instalovali dekorace, aby finální look byl prostě stoprocentní.

Burberry butik se stal výjimečný, neuvěřitelný, dokonalý, perfektní a profesionální. Při návštěvě Londýna nemůžete sem nezajít. Byl by to hřích, který vás bude pronásledovat celý život. Protože tady mluvíme o skutečném nákupním nebi.