Černá zeď

Spousta lidí má z černé plochy strach. Působí trochu temně, pro někoho děsivě a hlavně je to poměrně velký závazek. Jak jednou natřete zeď  černou, těžko se jí zbavuje. Pokud ale máte dobře osvětlený byt, vůbec se jí nemusíte bát. Dodá vašemu bytu zajímavou, mystickou energii.

Low budget

Stěhujete se do nového a nejste ještě kompletně vybavení? Využijte téhle situace a zařiďte si byt tak trochu netradičně. Nemusí to být nastálo, tak proč si období bez nábytku stylově neužít? Velká matrace na zemi, knihy naskládané do výšky, obrazy na zemi. Prostě jen tak.

#GOODMORNING | #goodvibes #interiordesign

Příspěvek sdílený Street Style Crush (@streetstylecrush),

Koutek na čtení

Máte v bytě nebo pokoji nevyužitý roh? Pak vzniklo ideální místo na vytvoření super čtecího koutku. Stačí vám křeslo, lampička (nebo třeba řetěz světýlek) a malý stoleček a vaše zenové místo je na světě. Ideální bude nějaký roh u okna, přirozené světlo je na čtení nejlepší.

#NEWDAY | #morning #mood

Příspěvek sdílený Street Style Crush (@streetstylecrush),

Kosmetický koutek

Další možnost, jak využít prázdný prostor u okna, je koutek na líčení se stolkem s velkým zrcadlem, kde vystavíte svoje parfémy, make-up a další propriety na zkrášlování. Nezapomeňte si ale přidat kvalitní umělé osvětlení, které se večer bude hodit.

Jiná knihovna

Pokud je váš byt malý a chcete prostor co nejvíce “provzdušnit” a zvětšit, pak se vyhněte velkým a vysokým kusům nábytku. Zkuste třeba tuhle netradiční knihovnu u země. Vejde se do ní spousta knih a navrch můžete naskládat všechny svoje suvenýry, pamětní kousky a obrazy.

my favorite interior ?? rg @nanushka

Příspěvek sdílený Ahinaa Perjési (@ahinaa),