27jewelry

Kde seženete ty nejkrásnější snubní a zásnubní prsteny? U 27jewelry! Když jsme jejich šperky porpvé viděli na pražském Designbloku, naprosto nás dostaly. Originální, dokonale zpracované a minimalistické. Takže až před námi bude někdo chtít klekat na koleno s žádostí o ruku, tak jedině s krabičkou odtud.

Antipearle

Jaké šperky nosí cool holky? Antipearle. Kdybysme mohli, koupili bysme si tady úplně všechno! Šperky Antipearle totiž nejlépe vypadají, když jich máte hodně. No, tak už víte, kde necháte celou vaši příští výplatu.


Zorya

Duo českých designérů (Zdeněk Vacek a Daniel Pošta) sbírá ceny za design snad každý týden. Šperky Zorya jsou jedinečné a při jejich výrobě se využívají netradiční technologie. Všechny jejich šperky jsou dokonalé.


Janja Prokić

Když jsme slyšeli, s jakým nadšením a zápalem designérka srbského původu, která však od svých devíti let žije v České republice, popisuje svoji novou kolekci, hned nám bylo jasné, že svoji práci opravdu miluje. Na jejích špercích je to vidět. Rukopis Janji Prokić zaručeně kdekoli poznáte – oblé tvary, velké kameny, prostě žádný minimalismus, ale pohádkové šperky s příběhem.

?? ✨rose quartz magic ring for Bara ✨??#magicring #janjaprokic #custommade #rosequarz #gold #lastdrop

Příspěvek sdílený Janja Prokić (@janja_prokic),