Vybrali jsme pro vás lifestylové novinky, které zlepší váš život.

Láska na první dotek

Produkt z řady keramických obkladů ASSO ART vás na první pohled i dotek zaujme svým osobitým otiskem. Kolekce oslavuje Zemi jako dárkyni surovin a vzdává hold starému způsobu výroby keramických obkladů a dlažeb, avšak v moderním pojetí. Se širokou škálou formátů, včetně populárních cihliček a šestihranů v sedmi přírodních zemitých tónech, máte absolutní svobodu v navrhování jakéhokoliv interiéru.

dlaždičky

Foto: ASSO ART

Luxus doma

Udělejte si kosmetický salon doma. Dopřejte si zážitek z luxusní péče, která zanechá vaši pleť rozzářenou a dokonale jemnou. Maska a exfoliant v jednom od značky Thalion doslova probudí pokožku do krásy. Maska je zajímavá také svým použitím. Nanesete ji na obličej a necháte působit přibližně pět minut, poté provedete jemný mechanický peeling a opláchnete. Pokud vás trápí unavená, křehká a zašedlá pokožka, je tato maska tou správnou volbou.

maska

Foto: Thalion

UNIQátní styl

Oblíbené zařízení na zahřívaný tabák glo hyper+ a jeho řada UNIQ nabízí možnost dotvářet jeho uživatelům vlastní styl. K základní modré, černé, bílé a zlaté barvě samotného zařízení přibyly vyměnitelné boční kryty v celkem devatenácti barevných odstínech a provedeních. Navíc s výběrem hned ze tří různých povrchových úprav krytů – nabízí se v matném a lesklém provedení či povrchu s hrubší strukturou. Zařízení umožňuje zahřát tabákovou náplň rychleji a rovnoměrněji. Zatímco ve standardním režimu se tabáková náplň zahřeje již za dvacet sekund, možnost boost zkracuje tuto dobu o dalších pět sekund. Více na shop.myglo.cz.

Autor: Petra Vorelová