Rückl i Meadows nyní společně míří k jasnému cíli – stát se tou nejvyšší formou vyznání, láskyplným dopisem, který zažehnutím knotu vypráví příběh o hřejivé lásce. Vůně Love Letter v ručně foukaném a ručně broušeném křišťálu ozdobí interiér a naplní ho delikátní vůní.

Kolekce LOVE LETTER nabízí difuzér a svíčky ve dvou velikostech, které seženete na www.ruckl.com a www.meadows.cz. Každý kus křišťálu projde ve sklárně Rückl rukama desítek řemeslníků – od ručního foukání do dřevěné formy přes malbu pravým zlatem až po precizní ruční broušení je každé sklenici i difuzéru věnována opravdu speciální péče.

Následně se broušené sklenice dostávají do rukou odborníků z Meadows, kteří ho promění v originální svíčku. Používají při tom materiály té nejvyšší kvality – knot z egyptské bavlny, sojový vosk obohacený o nezaměnitelnou parfemaci vůně LOVE LETTER, vytvořenou dle návrhu Meadows v proslulé parfumerii ve Francii.

V případě difuzéru je špičkové sklářské řemeslo doplněno o jedinečnou interiérovou vůni LOVE LETTER. Díky ratanovým tyčinkám se aroma postupně uvolňuje po dobu několika měsíců. Křišťálový difuzér od Rücklu s parfémem Meadows se tak stane jedinečným šperkem interiéru a zároveň ho naplní delikátní vůní. Promění tak všední momenty v každodenní oslavu originálního designu a dokonalého řemesla.

Foto: Archiv