Podívejte se na naše designové tipy.

Nerušený pohled

Fantastický vzhled a inspirativní technologie. To jsou indukční varné desky s integrovaným odsáváním, které kombinují to nejlepší z obou světů do jednoho špičkového spotřebiče. Varná deska tvoří souvislý povrch s pracovní plochou, a kuchyňské linky nebo ostrůvky tak působí naprosto jednotně z jakéhokoli úhlu. V nabídce Siemens je řada modelů v různých šířkách a je možné je vestavět nejen do nábytku o šířce 80 cm, ale dokonce i do užších skříněk se šířkou 60 cm. Více na www.siemens-home.bsh-group.com/cz.

kuchyně

Foto: Siemens

Křišťál a robot

Český design a křišťál patří do kuchyně. S touto vizí přizvala česká značka Eta ke spolupráci na tvorbě robota Gratus di Vetro ty nejpovolanější ve svých oborech, renomovaného designéra a sklářského umělce Ronyho Plesla a technologicky progresivní sklárnu Bomma ze Světlé nad Sázavou. Vznikl tak estetikou i detaily špičkový, ryze český výrobek, který svým milým vzhledem a technologickou vyspělostí osloví nejen milovníky gastronomie, ale i designu.

Designová revoluce

Změnila design kuchyní, teď může změnit i tu vaši. Americká značka Sub-Zero Wolf, která je v nabídce firmy STOPKA, představuje to nejdokonalejší z kuchyňských spotřebičů. Když zakladatel značky Sub-Zero Westye F. Bakke otočil do té doby ležící mrazák nastojato, způsobil revoluci kuchyňského designu. V roce 2000 se Sub-Zero, do té doby synonymum pro špičkové chladicí, mrazicí a skladovací spotřebiče, stala součástí společnosti Wolf Range Company a tím i rodiny dalších domácích spotřebičů, jako jsou sporáky, varné desky, trouby.

kuchyně

Foto: STOPKA

Autor: Petra Vorelová