Podívejte se na naše designové tipy.

Sklenice na pivo i likér

Crystalex přišel s kolekcí Forest, ve které najdete originální sklenici na pivo i likér. Zatímco z jedné strany spatříte motiv jelena, druhou stranu zdobí pomyslný terč. Šestici sklenic na likér lze pořídit za 354 korun, jednu sklenici na pivo za 165 korun, více na www.eshop.crystalex.cz.

Poezie ve skle

Výtvarnice Klára Horáčková se vrátila se svými skleněnými objekty do Galerie Kuzebauch. Výstavu jejích skleněných objektů připravil kurátor Ján Gajdušek. Poprvé autorka, která vede na pražské UMPRUM ateliér skla společně s uznávaným výtvarníkem Ronym Pleslem, se v Galerii Kuzebauch představila se stavovanými a tvarovanými tyčinkovými objekty. Její díla lze spatřit i na výstavách v zahraničí.

sklo

Foto: Gabriel Urbánek

Tip na podnik na Andělu

Hosté restaurace RED Pif na pražském Andělu si mohou užít unikátního spojení tradiční české kuchyně a výtečného plzeňského ležáku s moderní středomořskou gastronomií a výběrem francouzských přírodních vín. Přátelskou atmosféru podniku dotváří empatická obsluha v elegantních úborech od módního návrháře Lukáše Macháčka. Originální interiér restaurace je dílem známých architektů Jakuba Fišera a Marka Schneidera z ateliéru Aulík Fišer architekti.

restaurace

Foto: RED Pif

Autor: Petra Vorelová