Nicméně často to znamená, že si přes své děti plníme sny my rodiče sami, jelikož v našem mládí nám to chybělo. Na tomto tvrzení postavila svůj úspěch společnost z Richmondu, která si na nedostatek klientů nemůže stěžovat. Postel či domeček za 30.000 liber již mají Beyonce, Gwyneth Paltrow, Julia Roberts, Donald Trump, Heidi Klum, Ben Stiller, herec Dylan McDermott, Benjamin Bratt nebo bývalý tenista Pete Sampras.

Miluje vaše dítko princezny a chce žít na zámku? Pak zámek může být přímo jeho postelí a navíc s královskými schody a klouzačkou. Pokud si myslíte, že vaše dítko bude milovat koně a divoký západ, pak mu rozhodně pořiďte dostavník a nezapomeňte na koně, i když jen plyšového. A jistě si všichni vzpomínáme na kočár pro Popelku, který víla vyčarovala z obyčejné dýně. Truhláři zmiňované společnosti sáhli sice jen po dřevě, ale výsledek je více úžasný a originální. Není vše jen o princeznách. Americký fotbal je modlou pro tamní obyvatele, a tak pokojík věnovaný právě tomuto sportu nemůže v nabídce chybět a postel ve tvaru míče je snem i řady mužů. Tedy, alespoň si to myslím. A kdo preferuje legendární Star Wars, i ten si přijde na své. Své sny snít v raketě, která vás odnese na mléčnou dráhu, by chtěl jistě každý vášnivý fanoušek této ságy.

A pokud vaše dítka mají zcela jiné zájmy, určitě není na překážku. Fantazii se meze nekladou a sny nás dospělých si prostřednictvím našich dětí můžeme plnit. Čas je totiž omezený, oni na to brzy přijdou a trpět nám to rozhodně nebudou.

Foto: Profimedia.cz