Tropické vzory

Nemáme oceán, ani dlouhé bílé pláže poseté jednou palmou vedle druhé. Mnozí z nás postrádají i čas na to vyrazit někam do tropů. Tak proč si trochu té exotické atmosféry nevytvořit u sebe doma? A kdy jindy je lepší čas na tropické vzory než právě teď v létě. Tapety, deky, polštáře, povlečení, fantazii se meze nekladou. Tak (s citem) do toho.

Boho chic

Léto ve znamení svobody, trochy rebelství, nespoutanosti a hlavně lásky k životu. Boho styl je všechno, ale rozhodně ne nuda. Mix barev, vzorů a materiálů, díky nimž se můžete na doplňcích a vybavení skutečně vyřádit. Taburety, plédy, deky a polštáře velké i malé, jednobarevné i pestrobarevné, koberečky, živé rostliny, kovové svícny i proutěné košíky, to vše se postará o patřičnou atmosféru.

Rostliny

Jak je to jednoduché. Živá rostlina vždy celý interiér rozzáří a vnese do něj novou energii. Nebojte se jít do některých exotičtějších druhů, vybírat můžete například z kaktusů, citroníků, pomerančovníků nebo rovnou sáhněte po palmě. A nebojte se toho, čím víc, tím líp! Zelenuých květin zkrátka nemůže být nikdy moc.

Závěsné křeslo

Možná vám bude asociovat zavěšenou síť na pláži mezi dvěma palmami, možná taky ne. Pohodlí vám ale přinese určitě. A o to přece jde – mít se kde uvelebit po celém dni stráveném v práci a udělat si chvilku na svou oblíbenou knížku. Navíc se křeslo postará o zajímavý designový prvek místnosti.

Trocha rustikálnosti

Neříkáme, že byste měli vystavit celý prostor v rustikálním stylu, jako to známe z horských a venkovských chat. Ale zabudovat do něj nějaký rustikálnější prvek může interiér oživit a dodat mu špetku nové svěžesti. Co takový mohutný dřevěný konferenční stolek? A máte-li terasu, bude ideálním místem, na které se v tomto duchu vrhnout.