DreamHouse living concept store organizuje luxusní Vánoční trhy

/ Redakce

Pokud se příští víkend chystáte na procházku centrem Prahy, máme pro vás tip na skvělou akci, kterou prostě musíte navštívit.

Dreamhouse je místo, které vám dovolí snít. Je to prostor, který představuje zajímavé tvůrce z oblasti designu, módy a umění. Jeho majitelka Biljana Lazovic se rozhodla začít organizovat Vánoční trhy.

Třídenní akce se bude konat v DreamHouse living concept showroomu a představí nový vzhled DreamHouse a inovativní vánoční dekorace. Pro tuto akci se DreamHouse spojil s některými velmi talentovanými jmény z odvětví designu a umění včetně Bohemic.com, Galerie La Femme, La Gallery Novesta, květinářství Floristino Krystino a kadeřníka Michala Zapoměla, který bude prezentovat vlasové produkty vyšší kategorie, jež bude možné zakoupit.

Hosté budou moci ochutnat a zakoupit Veltlínská bio vína, vychytané módní kousky od návrhářek Evy Brzákové a Radky Kubkové, a koupit si produkty talentovaných hostů z Akademie výtvarných umění. Partneři akce budou také nabízet vouchery hostům, kteří si budou přát koupit jejich díla, a tým DreamHouse bude připraven představit novou knihu Tricii Guild pro spolek designérů s názvem „Colour Deconstructed”. Vizuální identita této akce bude jako obvykle vytvořena agenturou Kitchen Prague.

Biljana Lazovic, zakladatelka DreamHouse, o akci řekla „Poslední dva roky přinesly do mého života řadu silných jednotlivců, kteří mají vášeň pro to, co dělají. Jsou to „snílci” jako já, z různých oblastí, jako je móda, design šperků, produktový design, umění, vlasový a květinový design. Vánoce byly pro mě vždy o tom být spolu se svou rodinou a s nejbližšími přáteli. Prostřednictvím těchto vánočních trhů budu mít konečně šanci mít svou novou “rodinu” pod jednou střechou”.

Vánoční trh DreamHouse začne v 10:00 v pátek 29. listopadu a potrvá do 19:00 hodin 1. prosince. DreamHouse living concept store se nachází v Pařížské 21 a je otevřen pro veřejnost od pondělí do pátku v časech 10:00 – 14:00 a 16:00 – 20:00 hodin.

O DreamHouse koncept storu-DreamHouse funguje od roku 1997 a specializuje na prezentaci látek, tapet, nábytku, bytových doplňků, módy, bižuterie, umění a interiérového designu.Také nabízí interiérová řešení pro komerční i bytové projekty, přičemž nabízí kompletní realizaci a řízení projektů. Oblíbené jsou také DreamHouse „pop-up“ akce, vernisáže a show, kdy se z prostoru stane jedinečné místo, které musí každý navštívit.

Foto: Archiv