Dreamhouse je místo, které vám dovolí snít. Je to prostor, který představuje zajímavé tvůrce z oblasti designu, módy a umění. Jeho majitelka Biljana Lazovic se rozhodla začít organizovat Vánoční trhy.

Třídenní akce se bude konat v DreamHouse living concept showroomu a představí nový vzhled DreamHouse a inovativní vánoční dekorace. Pro tuto akci se DreamHouse spojil s některými velmi talentovanými jmény z odvětví designu a umění včetně Bohemic.com, Galerie La Femme, La Gallery Novesta, květinářství Floristino Krystino a kadeřníka Michala Zapoměla, který bude prezentovat vlasové produkty vyšší kategorie, jež bude možné zakoupit.

Hosté budou moci ochutnat a zakoupit Veltlínská bio vína, vychytané módní kousky od návrhářek Evy Brzákové a Radky Kubkové, a koupit si produkty talentovaných hostů z Akademie výtvarných umění. Partneři akce budou také nabízet vouchery hostům, kteří si budou přát koupit jejich díla, a tým DreamHouse bude připraven představit novou knihu Tricii Guild pro spolek designérů s názvem „Colour Deconstructed”. Vizuální identita této akce bude jako obvykle vytvořena agenturou Kitchen Prague.

Biljana Lazovic, zakladatelka DreamHouse, o akci řekla „Poslední dva roky přinesly do mého života řadu silných jednotlivců, kteří mají vášeň pro to, co dělají. Jsou to „snílci” jako já, z různých oblastí, jako je móda, design šperků, produktový design, umění, vlasový a květinový design. Vánoce byly pro mě vždy o tom být spolu se svou rodinou a s nejbližšími přáteli. Prostřednictvím těchto vánočních trhů budu mít konečně šanci mít svou novou “rodinu” pod jednou střechou”.

Vánoční trh DreamHouse začne v 10:00 v pátek 29. listopadu a potrvá do 19:00 hodin 1. prosince. DreamHouse living concept store se nachází v Pařížské 21 a je otevřen pro veřejnost od pondělí do pátku v časech 10:00 – 14:00 a 16:00 – 20:00 hodin.

O DreamHouse koncept storu-DreamHouse funguje od roku 1997 a specializuje na prezentaci látek, tapet, nábytku, bytových doplňků, módy, bižuterie, umění a interiérového designu.Také nabízí interiérová řešení pro komerční i bytové projekty, přičemž nabízí kompletní realizaci a řízení projektů. Oblíbené jsou také DreamHouse „pop-up“ akce, vernisáže a show, kdy se z prostoru stane jedinečné místo, které musí každý navštívit.

Foto: Archiv