Česká síťovka je parta lidí, kterou baví navrhovat a vyrábět originální síťové tašky pro každé použití. Se vzpomínkou na 80.léta, kdy snad každému visel tento český výrobek na věšáku, rozhodli se o její návrat, aby tak reagovali na negativní dopad plastových tašek na životní prostředí. Tato lokální značka dbá na materiály, ze kterých tašky vyrábí. Není jí lhostejná masová produkce plastových tašek, která spolyká několik milionů barelů ropy a navrací je zpět do přírody v podobě odpadu a „potravy“ ryb a ptáků.

síťovka červená

Síťovky, které tato značka vyrábí, jsou z recyklovaných či organických materiálů, ať už to jsou recyklované PET lahve, bavlna, bambus či konopí. Všechny typy těchto kultovních tašek jsou navrženy v původním designu, některé z nich jsou doplněny praktickými či estetickými prvky, ať už jde o vystužené dno, ucha na nošení v ruce či lesklé provedení. Všechny tašky jsou navrženy tak, aby se pohodlně nosily přes rameno a udržely velký nákup.

síťovka žlutá

A ještě jednu sympatickou vlastnost tyto síťovky mají, rodí se pod rukami lidí v chráněných dílnách. Česká síťovka tak podporuje skupiny lidí se sníženým pracovním uplatněním a dává jim pracovní příležitost. Zároveň přispívá ze zisku na výcvik asistenčních a signálních psů pro Pestrá společnost s.r.o.

Všechny typy i velikosti seženete na MOLO7

Foto: Archiv značky