Fotografie se staly nedílnou součástí našich životů. Mají unikátní schopnost zachytit a uchovat naše vzpomínky na jakoukoli událost, lze se k nim vracet, a znovu a znovu tak prožívat stejné pocity, jako před několika lety, vyprávět ty stejné příběhy.

Možná i díky této myšlence přišla sportovní značka Adidas na nápad spojit své síly s Instagramem, za cílem vytvořit pro své zákazníky obuv, jež bude potištěna jejich oblíbenými instagramovými fotografiemi, ať už na ně použili jakýkoli filtr či úpravu. Dává tedy možnost udělat z umělce každého obyčejného smrtelníka a konečně si vyrobit obuv podle svého niterného přání.

Adidas zatím celý projekt drží poměrně dost pod pokličkou, ale unikající pára vypráví o tom, že vše má odstartovat v srpnu tohoto roku v podobě aplikace pro systémy iOS a Android, díky kterým si zákazník zvolí fotografii či fotografie, které se nechají otisknout na typ obuvi  Adidas ZX Flux Sneakers. Bohužel zatím není známa ani délka tohoto projektu či cena obuvi. Jsme si ovšem jisti, že o podobný novodobý výstřelek bude veliký zájem.

Foto: Pinterest