Nastal čas každoročního odhalení vánočních výloh u Tiffany & Co. Tato slavná sváteční tradice zdobení výloh rok co rok přitahuje zákazníky i kolemjdoucí, kteří právě hledají ty nejdokonalejší dárky pro své nejbližší. Každé Vánoce přemění Tiffany & Co. své výlohy v malá umělecká díla a stanou se z nich okna do magického světa Vánoc ve stylu této legendární značky. Letos je můžete obdivovat i v Praze v Pařížské ulici.

Vánoční výlohy Tiffany & Co. jsou již každoročně očekávanou tradicí v New Yorku. Na Pátou Avenue vábí zákazníky z celého světa. Při pohledu do každého okna se mohou zákazníci zasnít a ztratit se ve vánočním světě Tiffany & Co. Každá výloha zobrazuje radostné momenty, které ke svátečním dnům neodmyslitelně patří.

Letošní dekorace připomínají vánoční tradice a krásné sváteční okamžiky u rodinného krbu. Originální designy byly vytvořeny týmem Tiffany & Co. pod vedením Richarda Moora, viceprezidenta pro Creative & Visual Merchandising. Jsou tu živé obrazy vánočních oslav zachycující zasnoubené milence v luxusním apartmá na Manhattanu, kde plápolá krb ozdobený vánočními punčochami, jež v sobě skrývají krabičky od Tiffanyho. Spatříte přepychový dům prostoupený vánoční náladou a ani zde nechybí cenné modré krabičky, které v podobě ideálního dárku čekají na svého majitele.

Myslíte, že i na vás bude čekat modrá krabička pod vánočním stromkem?

 

Foto: PR firem