Mural Art

S velkoplošnými malbami na zeď (mural art) se můžete setkat už i v našich končinách. Muraly čím dál více pronikají z venkovních fasád do bytových interiérů, kde nahrazují obrazy a jiné nástěnné dekorace. Vytváří tak jedinečný interiér, který dokáže změnit celkové vzezření celého bytu.

Využijte služeb umělce

Měli byste rádi tento typ malby ve svém interiéru i vy? Oslovte umělce, který vám ji udělá na zakázku a realizaci vytvoří. Můžete se poptat přímo někoho, kdo se mural arts zabývá, ale i graffiti writerů nebo velkoformátových malířů. Dáte jim tak příležitost vytvořit pro vás unikátní umělecké dílo.

Mural Stickers

Další variantou je zakoupení tzv. mural stickers. Tyto velkoplošné samolepky stačí pouze objednat přes internet a na zeď si je už můžete nalepit sami. Je to cenově přijatelnější varianta než tvorba na zakázku a nabídka je opravdu velká. Náš tip: Inspirujte se na Pinterestu.

 

 

Vybírejte

Výhodou je, že si můžete zvolit takový motiv, jaký chcete (grafika, fotka, malba). Na internetu je skutečně široký výběr. Stačí se jen zamyslet nad tím, co by se vám líbilo a hodilo se do vašeho prostoru. Chcete-li si vytvořit pokoj, který pro vás bude útočištěm před stresem, zvolte například motiv lesu, džungle nebo přírody. Zamilujete si ho!