1) Kenza Zouiten

kenzas

Interiér švédské blogerky a designérky je opravdu skandinávsky čistý a jednoduchý. Milujeme její vínové křeslo, které je dominantním kouskem obývacího pokoje. I malé prostory mohou být vzdušné a otevřené.

 2) Pernille Teisbaek

gallery-1470940061-hbz-pernille-teisbaek-01

Nový byt v centru Kodaně si stylistka a hvězda streetstylových fotografií, Pernille, vyzdobila naprosto dokonale. Obrovské prostory, klidná atmosféra a skvělé designové kousky. Těžko bychom si vybrali nejoblíbenější kousek, ale zlatý konferenční stolek si píšeme na seznam přání.

3) Veronika Heilbrunner

Veronika Heilbrunner für Vestiaire Collective

Módní editorka Veronika má styl, není divu, že její outfity jsou během módních týdnů jedny z nejsledovanějších. Berlín je nová módní metropole plná stylových kaváren a tak není divu, že i domovy berlíňanů jsou stejně dokonalé. Byt Veroniky spojuje klasické kousky s moderními minimalistickými. Knihovna, která je nepochybně plná knižek o designu a módě, je jednoduchá a přeci výrazná. Ano, takhle vypadá naše kancelář snů.

4) Vera Wang

verawang

Módní návrhářka Vera Wang má skvělý styl i co se bydlení týče. Její domov v Hollywoodu je plný zajímavých kousků, které jsou pečlivě vybrané. Některé jsou z její vlastní řady Vera Wang Home. Mix moderního a starého funguje dokonale.

5) Emily Ratajkowski

emily

Modelka Emrata, jak zní její přezdívka, má místo obývacího pokoje spíše galerii. Její domov je plný umění. Nechybí obrazy od jejího otce, výtvarníka, které prý patří mezi její nejoblíbenější. Emily sama maluje a věnuje se také keramice, takže na stole vidíte originální kousky, které vytvářela sama modelka/umělkyně/herečka/múza.

6) Brooke Testoni

homebrooke

Australská stylistka a interiérová designérka Brooke má cit na kombinování různých stylů a materiálů. Její domov je proto dotažený do posledního detailu. Na svém Youtube kanálu se s vámi navíc ráda podělí o triky, jak mít to nestylovější obydlí.

 

Foto: Pinterest