Kam v Praze pro stylové a originální květiny?

/ Redakce Foto: Pinterest

Nic nevyzdobí pokoj jako čerstvě nařezané květiny. Nezoufejte, jestli vás nikdo nepodaroval, a zaběhněte si pro kytici sami. Alespoň můžete vybrat podle vlastního vkusu. Celofán, rudé růže a pevné vazby jsou už pasé, novým trendem jsou ledabyle naaranžované květiny všech možných druhů. A pokud budete nakupovat v lokálních květinářstvích, budete mít květiny nejenom krásné, ale i etické.

Květinové lahůdkářství

Když mluvíme o květinách, nemůžeme opomenout Květinové lahůdkářství, projekt, který celý boom okolo ekologických květin v Česku odstartoval. Všechny květiny si sami pěstují na farmě za podmínek ekologického zemědělství, můžete se tedy spolehnout na to, že vaše květiny jsou 100% etické. A kromě toho jsou nádherné.

Květiny je třeba předem objednat, nabídka se liší podle sezón a samozřejmě v zimě květiny nejsou. Květinové lahůdkářství je populární i pro dekorace na svatby a nejrůznější oslavy, ale pozor, je o ně veliký zájem!

 

Little Flower delights #wegrowflowers #flowerdeli #weddingflowers #organicflowers #organicgardening #weddingpreparation #workinprogress

Příspěvek sdílený Kvetinove lahudkarstvi (@kvetinovelahudkarstvi),