Salt’n’Pepa Kitchen

Zachtělo by se vám spíše trocha retro stylu? Nenechte si ujít návštěvu letenského Salt´n Pepa. Designérské řešení prostoru má navodit pocit komunity a dobré nálady, aby se zde lidé za každých okolností cítili dobře.

Foto: interierroku.cz

SOHO

Podolské nábřeží hostí stylovou restauraci SOHO, která je jednou z těch míst, kde vám bude chutnat i očima. Světlý, vzdušný a romanticky laděný prostor přímo vybízí k relaxaci a pozitivním myšlenkám.

Foto: restu.cz

Home Kitchen

Cílem Home Kitchen je vytvořit prostor s atmosférou domova. Proto nenajdete žádné dveře oddělující kuchyň a prostor pro hosty, ale anopak velké dominantní stoly, kde se najíte společně s kýmkoliv. Pobočky najdete na Starém Městě, Novém Městě, Smíchově i v Holešovicích.

Foto: FB Home Kitchen

Phill’s Twenty7

Holešovice se mohou pyšnit také designérským skvostem Phill´s Twenty7. Pochutnáte si zde na jídle z různých koutů světa na pozadí originálního a čistého interiéru. Stačí možná říct, že za designem stojí známé duo Jan Plecháč a Henry Wielgus.

Foto: FB Phill´s Twenty7

Mlýnec

Mlýnec najdete na Praze 1 a v něm i tradiční českou kuchyň v moderním pojetí – doprovázenou interiérem inspirovaným dynamikou vodní hladiny. Vše v souladu s okolním prostředím, protože Vltavu máte skutečně na dosah a z okna můžete vyhlížet Karlův most.

Foto: mlynec.cz